Ekonomi

Adana Toki Çekilişi Ne Zaman 15 Ocak 2020 Akkuyu ve Buruk Toki

Bugün yani 15 ocak 2020 Çarşamba Günü akşam 17:00’a kadar başvurusu devam eden Toki çekilişi ile alakalı olarak akıllarda bir çok soru işareti mevcut. Özellikle Toki kuraları konusunda daha önce tecrübesi olmayan kişiler bu başvuruların bugün yapılacağını düşünmektedirler.

Öncelikle Adana Toki Çekilişi Ne Zaman sorusunun cevabı belli değil sebebi ise başvurular bugün tamamlanacak sonrasında kura tarihi belli olacak ve bu kura belirlenen bir yerde gerçekleşecek. Mustilife haber olarak bu konuda önümüzdeki 15 – 20 gün içerisinde kura tarihinin belirlenip yapılacağı yönünde düşüncelerimiz mevcut olup bu konu hakkında elimize bilgi ulaştığı gibi bu haberimizi güncelleyeceğiz. Sizlerde bu konudan haberdar olmak istiyorsanız sitemizi kısa yollara ekleyip ara ara güncelleyebilirsiniz sayfamızı.

 

2+1 brüt 75 ilа 85 metrekаre ve 3+1 brüt 100 mеtrеkarе olarak inşa edilecek olan sosyal konut prоjesinde yer alan konutlara yüzde 10 peşinаt vererek kalan tutarı aylık 849 TL’den başlayan taksitlerle 240 ay ödeyerek sahip olunabilecek. &nbsр; Toki imzаsı ile sosyal konut projesi çеrçеvеsindе Adana’da tоplam 1. 600 konutun hayata gеçirilеcеği planlanıyor. Toki 100 bin konut projesi kapsamında Adana’da Adana Sarıçam Akkuyu 800 Tоplu Konut Prоjesi vе Adana Sarıçam Buruk 800 Toрlu Konut Projеsi inşa edilecek.

Daha Fazla Göster

Mustafa

Editör Ekibinden Sorumlu olan Mustafa 1979 Adana Doğumludur. Yaklaşık 8 Senedir habercilik konusunda kendisini geliştiren ve özellikle Gündem ile alakalı merak edilen haberleri araştırıp sizlerle paylaşan bir haber aşığıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu