Ana Sayfa Gezikeyif Araç Kiralama Adana ile Bayramda Araçsız Kalmayın

Araç Kiralama Adana ile Bayramda Araçsız Kalmayın

mustilife

Her sene olduğu gibi bu sene yine yaz gelmeden erken rezervasyon için muhteşem bir zamanlama çünkü yaz aylarında özellikle gurbetçi vatandaşlarımız tatil ve ziyaret için Türkiyeye gelirken bir çok oto kiralama firmasında araç bulunamıyor peki ne olacak bu durum ? Bizlerde Adana ilinde ikamet ettiğimiz için sizlere burada bulabileceğiniz araç kiralama firmaları veya firması hakkında faydalı bir yazı olacaktır.

Her sene yaz ve kış adana araç kiralama firmasından araç kiralama hizmeti alırım özellikle 2018 model ford focuslar hem konforlu hemde güvenli bir araç olması sebebi ilk tercihimiz olmakta dün tesadüf firmadan gelen mail ile Ford Kuga araçlarında filonun araçlarına dahil olduğunu öğrendim çok sevindim. Sizlerde Adana iline geldiyseniz ve kiralamak için araç bulamıyorsanız tek yapmanız gereken www.kirmizicar.com sitesini ziyaret etmek müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek olacaktır eminimki sizlere araç konusunda yardımcı olunacaktır.

Unutmadan geçen yaz yaşadığım bir olayıda anlatmak istiyorum firmadan araç kiralamak için ofislerine gittim özellikle bayram dönemlerinde araç bulmak pek mümkün olmuyor bunu sizlerde biliyorsunuzdur. Tesadüf bir yurtdışından bir vatandaşımız farklı bir firmadan araç kiralamış ve havalimanına indiğinde bu firma aracı başka birine verdiklerini ve araçları olmadığını söylemiş ortalama 2 saat farklı firmalardan araç arasada bulamamış o sırada Kırmızı car firmasından Fatih bey (çok değerli bir abimizdir sıcak kanlı biri) araç teslimi yaparken aracınız varmı burada mahsur kaldım diyince ofise getirdi o sırada 1 çocuklu 30 lu yaşlarda bir anne Firma şube sorumlusu Fatih bey ilk olarak gideceğiniz yere sizi bırakabiliriz dedi fakat kişi araç kiralamak istiyordu Fatih bey bize (sürekli araç kiraladığımız için aile gibi olduk) sizin aracı bu hanımefendiye verelim sizede 2 saat sonra gelecek aracı teslim edelim izniniz olursa diye rica etti bizlerde kabul ettik ve 2 saat sonra gelen aracı bize 3 gün ücretsiz olarak verdi. Burada sizlere bu konuyu paylaşma sebebim kesinlikle ticari bir amaç ile değil sadece bazı firmaların yaptıkları ile Kırmızı car firmasının müşterilerine verdiği değer arasındaki farkı görmeniz içindir.  Birde ehliyeti olmayan veya araç kullanmayı sevmeyenler için ise firmanın şöförlü araç kiralama adana hizmetidede mevcut bu blog sayfasında kendileri ve hizmetleri hakkında bilgi verilmiştir. Sizlerde firma ile tanışmak bahsettiğim sıcaklığı yaşamak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden firmayı arayıp veya online olarak web sitelerinden rezarvasyon yapabilirsiniz.

Kırmızıcar firmasına ait web sitesi linke tıklayıp ulaşabilirsiniz.

7/24 danışma hattını arayabilirsniz;
+90 (532) 588 08 05
+90 (322) 459 01 23

üst kısımdaki numaralar ise iletişim numaraları.

You may also like

1 yorum

eryaman oto kiralama 9 Kasım 2019 - 12:18

genel bilgi için teşekkür ederiz

cevapla

Yorum Yaz