Güncel

Bim Aktüel Ürünler Bu Hafta Neler Var ? Bim Aktüel (13 Nisan Cuma 2018) Aktüel Ürünler Broşürü

BİM Aktüel 28 Temmuz 2017 indirimlerinde neler var her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma günü BİM Birleşik mağazaları belirli ürünlerde yaptığı indirimler ne? Düşük fiyata kaliteyi halkın eğenisine sunuyor BİM Aktüel kataloğunda bu hafta mutfak eşyaları yönünden zenginlik yaşanıyor.Düdüklü tencere ne kadar BİM Aktüel 28 temmuz katalog indirimleri belli oldu.

BİM aktüеl kаtаloğu nda mutfаk eşyası yönündеn sıkıntısı olan vatandaşlar oldukça mеmnun kalacak. Bu hafta  Aralık BİM indirimlеrindе mutfak eşyаsı yüzündеn zenginlik görüyоruz merakla beklenen yeni katalоg dа hangi ürünler indirime girdi.

Bim marketlerinde 30 Haziran günü satışa sunulacak fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta olduğu gibi yeni haftada da pek çok çeşit kaliteli marka ürün sürpriz indirimli fiyatlarla raflarda yerini alıyor. Kampanyaları sürekli takip eden ve bu ürün kampanyalarından faydalanarak alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Bim mağazalarına indirim günlerinde uğramayı ihmal etmiyor. İndirim denilince akla gelen ilk marketler zinciri olan Bim’ de bu hafta işinize yarayacak ürünler inanılmaz uygun fiyatlara satışa sunuluyor. 30 Haziran Bim kataloğunda hangi ürünler var ve bu ürünlerde ne kadarlık indirimler bulunuyor bir bakalım.

Bim 30 Haziran 2017 günü dikkat çeken bazı fırsat ürünleri ise; Mercedes-Benz Akülü Jeep 349,00 TL, Lisanslı Uzaktan Kumandalı Araba Porsche 32,50 TL, Araba ve Oyun Halısı 14,90 TL, Basınçlı Yıkama Makinesi 239,00 TL, Araç içi Soğutucu 99,90 TL, Komprosör 49,00 TL, Trafik Seti 39,90 TL, Makaralı Ara Kablo 29,90 TL, Pazar Arabası 24,50 TL, Oto Bakım Seti 12,50 TL ve Bluetooth Kulaklık 21,90 TL gibi ürünler cazip fiyatlarla bu hafta Bim marketlerinde satışa sunuluyor olacak.

Bu Cuma Bim aktüel ürün kataloğunda müşterileri memnun edecek çok sayıda ürün bulunuyor. Onlarca çeşit indirimli ürünün yer aldığı Bim broşürlerinde ihtiyacınıza yönelik ürünler çok cazip fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Pek çok bilindik marka ürünün uygun fiyatlarla bir arada bulunduğu 23 Haziran 2017 Bim kataloğunda yer alan fırsat ürünleri sınırlı sayıda olup genelde yoğun ilgi nedeniyle hızlı bir şekilde tükenmektedir. Sizlerde bu ürünlere sahip olmak için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürünleri kaçırmayın.

Yukarıda listеlеdimiz aktüеl ürünler ile birlikte BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ön incеlеmеmizi tamamlamış оlduk. Gеlеcеk hafta için yayınlanacak.
 Kaydet

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu