Rüya Tabirleri

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek, her ne şekilde görülürse görülsün kişinin mutlu olacağı bir haberi almasına işaret eder. Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı gibi böcek türlerini görmek iyi manada yorumlanır. Rüyada böcek görmek hayırlı kapıların açılacağına, kişi için hayırlı günlerin olacağına delalet eder. Bu rüya hakkında bazı rüya yorumcuları geveze olan bir kişiyle evlenme ya da ufak bir hasımlık konu şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Böcek Yemek

Rüyada böcek görmek hayra alamet bir durumdur. Rüyada böcek yemek, mutsuz şekilde olacak bir evliliğin habercisi olmaktadır. Rüyada böcek öldürmek ise var olan sorunlardan uzak ve rahat bir yaşama işaret eder.

İlgili Makaleler

Rüyada Böcek Isırması

Rüyada böcek ısırması görmek, rüyayı gören kişinin beklediği bir haber ya da mektubun bir zaman daha geç kalacağına ya da uzun zamandır beklediği müjdeli haberin yine geç geleceğine delalet eder.

Rüyada Elinde Ya Da Vücutta Böcek Görmek

Rüyada elinde ya da vücudun herhangi bir noktasında bir böcek görmek, yakın süre zarfında güzel, sevindirici ve hayırlı bir haberin geleceğine işaret eder.

Rüyada Tırtıl Böceği görmek

Rüyada yeşil, beyaz veya ev içinde tırtıl böceği görmek, rüyayı gören kişinin tuhaf bir olaya denk geleceğine yorumlanır.

Rüyada Mayıs Böceği Görmek

Nablusî’nin bu rüya hakkında yaptığı yorumda, rüyada mayıs böceği görmek, gazaplık ve çoluk çocuğunun nafakasını sıkan kimse anlamına gelmektedir. Rüyada mayıs böceğinin erkek olanını görmek, şerli hizmetçiye, dişisini görmek ise lohusa kadının ölümüne işaret eder. Diğer taraftan rüyada mayıs böceği görmek, hayır olmayan ve inatçı bir kadının olduğuna delalet eder. Bundan dolayı rüyada mayıs böceğine denk geldiğini görmek, inatçı bir kadına denk gelindiğine işaret eder. Bazen rüyada mayıs böceği görmek, haram mal sahibi bir düşman olduğuna işarettir.

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek

Rüyada sümüklü böcek görmek, bir mekandan diğer bir mekana göç edileceğine delalet eder. Bunun sebebi de sümüklü böceğin evini sırtında taşımasıdır.

Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada ateş böceği görmek, kısa zamanda oldukça fazla sevinç ve sıhhatin yaşanacağına yorumlanır. Bazen bu rüya, mutluluk süresinin daha kısa olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek, güçsüz ve zayıf bir düşmanın harekete geçeceğine yorulur.

Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyada ipek böceği görmek, arzu edilen ve çok istenen bir şeyin geç vakitte de olsa olacağına, servet ve malda artış meydana geleceğine işaret eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu