Rüya Tabirleri

Rüyada Dişçiye Gitmek

Rüyada Dişçiye Gitmek

Rüyanızda bir dişçiye gittiğini görmek olumsuzluklar yaşayacağınıza delalet eder. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında, aile hayatında veya eğitim hayatında birtakım sıkıntılara girer. Evli ise eşiyle sıkıntı çekeceğine, bekar ise ailesiyle sıkıntı çekeceğini gösterir. Rüya sahibinin dedikodular yüzünden psikolojisi bozulacağına ve çevresindeki insanları yıpratacağına delalet eder. Rüya sahibi her türlü olumsuzluklara karşı göğüs gererek istediği rütbeye veya hayata geleceğini gösterir. Kişi iş hayatında ya da aile içerisinde istemediği bir hatadan ötürü geri planda kalmasına delalet eder. Rüya sahibini hiç beklenmediği bir anda başı derde girebilir. Sevdiği kişi hakkında olumsuzluk duyabilir.

Rüyada Diş Çektirdiğini Görmek

Rüyada diş çektirmek pek hayra yorulmaz. Her şey olumsuzluk çerçevesinde gelişir. Rüya sahibi ne olduğunu ne bittiğini anlamadan her şey üst üste gelir. Akraba ya da çevresinden üzecek haber almaya, başları belaya girmeye delalet eder. Rüya gören kişi bundan dolayı çok üzülecek psikolojisi alt üst olacak. Rüya sahibi bulunduğu ortamlarda sıkıntıya düşürecek hal ve hareketler sergilemesi. Aile hayatından gelen büyük destek sayesinde daha kolay toparlayacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi baya zorluklar çekerek istediği amaca ulaşmaya anlamına gelir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek rüya sahibinin etrafında hiç beklenmediği bir şekilde kalabalık olmasını gösterir. Rüyayı gören kişi küs olduklarıyla barışmaya barışık oldukları ile küs olmaya şeklinde tabir edilir. Çok sevdiğiniz birinin sağlığıyla alakalı üzücü bir haber almaya bundan dolayı rüya sahibinin çok etkileneceğini işaret eder. Bir konu hakkında çevresinde bulunan alimlerden yardım almaya delalet eder. Rüya sahibinin yeni güzel dostluklar edinip yeni bir hayata başlangıçlar yapmayı ifade eder. Ayrıca rüyada gören kişi evli ise hayırlı evladı olacağına bekar ise hayırlı bir kısmet kapısına yaklaştığını gösterir.

Daha Fazla Göster

Mustafa

Editör Ekibinden Sorumlu olan Mustafa 1979 Adana Doğumludur. Yaklaşık 8 Senedir habercilik konusunda kendisini geliştiren ve özellikle Gündem ile alakalı merak edilen haberleri araştırıp sizlerle paylaşan bir haber aşığıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu