Rüya Tabirleri

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, rüyayı gören kimsenin yaptığı hatalar ve günahlardan ders çıkararak kendisini arındırmak adına Allah’a tövbe etmesine yorumlanırken, ayrıca çok bilgili ve entelektüel bir kişiye de işarettir. Rüyada kaplan görmek, genel olarak burnu dik ve kendisini herkesten yukarıda gören, başka insanları hor gören kimseye işaret eder. Diğer taraftan kaplan iri yarı, cüssesi ve kilosu yerinde ve zengin bir erkeğe işarettir. Rüyada kaplan görmek, kin ve nefretini açık bir şekilde yansıtan kimseye ve işçisine acıma duygusu olmayan bir patrona yorulur.

Rüyada Kaplan Saldırısı Görmek

Rüyada kaplan saldırısı görmek, rüya sahibi kimsenin iş yaşamında büyük bir başarıya ulaşarak terfi alacağına delalet eder. Rüyada kaplanın saldırdığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında hayırlı şeylerin olacağına yorumlanır.

İlgili Makaleler

Rüyada Evde Kaplan Görmek

Rüyada evde kaplan görmek, rüyayı gören kişinin evine güçlü bir düşmanın saldırmak için hazırlık yaptığına işaret eder. Rüyada evde kaplan görmek iyi bir tabire işaret etmez.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada kaplan sevmek, rüyayı gören kişinin ticaret hayatında daha dirayetli, soğukkanlı ve sabırlı bir kişiyle bir araya gelmesine, o kişiyle de ortaklık kurmasına ve onun öncülüğünde rakiplerine karşı büyük zaferler kazanmasına işaret eder. Rüyada yavru kaplan sevmek, rüyayı gören kimsenin hayat ve iş hayatında tecrübesi olmayan bir kişiyi eğitmesine, o kişiye yol göstermesine, hayatı öğretmesine ve onu gelecek dönemlerde lider, başkan, yönetici, siyasetçi veya patron olabileceği yeteneklere sahip olmasına yorumlanır. Rüyada yetişkin kaplan sevmek, ikna etmesi zor, katı, sert tavırlı ve korkulan bir kişiye karşı büyük bir adım atılmasına, o kişiyle anlayacağı dilde konuşulmasına ve ona karşı kazanmaya işarettir.

Rüyada Kaplan Sürüsü Görmek

Rüyada kaplan sürüsü görmek, kaplanların saldırısına uğramak ve yaralanmak, birbirine düşecek olan kişilere ve bu kişiler arasında çıkacak büyük sorunların, olayların, kavgaların başlayacağına işaret eder. Rüyada kaplan sürüsünü dağıtmak, rüyayı gören kişinin mert olmasıyla beraber güçlerini güçsüzlere karşı hissettiren insanları bozguna uğratmasına yorumlanır. Rüyayı sahibinin kararlı, güçlü, çalışkan, bilgili ve başarılı rakiplerinin olduğuna delalet eder. Rüyada kaplan sürüsünün saldırısına uğramak, düşman veya rakiplerin ağız ve güç birliği yapmasına yorulur. Rüyada kaplan sürüsüne katılmak, işinde usta, hırslı, gözü kara ve kararlı kişilerle karşılaşmaya ve ardından da bu insanlarla beraber çalışmaya, bu konu hakkında da kazançlı dönemlere girileceğine işaret eder.

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Rüyada kaplandan kaçmak, rüya sahibinin kaplandan kaçarken yere düşmesi, sıkıntıların bitti sanıldığı anda daha da artmasına, isminin bir dedikodu ile birlikte lekelenmesi sebebiyle sahip olunan şöhretin bitmesine, güçlü bir rakibe karşı geriye kalmaya, zorlu bir hastalığa maruz kalmaya ve kötü kalpli bir kadının yaptığı oyuna gelmeye işarettir. Zorlu bir rakibin yapacağı teklifle beraber aynı iş dalında olan iki rakip şirketten birinin iş hayatından çıkacağına, bu nedenle de uzun zamandan beri kazanç sağlanan işten olunacağına, sorunlarla mücadele edileceğine, kalp kırıklığı ortaya çıkacağına, düzenin alt üst olacağına, aile arasına nifak tohumlarının sokulacağına ve istenmeyen işlere gitmek zorunda kalınacağına yorumlanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu