Rüya Tabirleri

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek, rüyayı gören kimsenin doğru biçimde kulluk vazifesini yerine getirdiğine işaret eder. Diğer taraftan rüyayı gören kişinin çevresinde hiçbir bir zararı olmayan, temiz ve iyi kalpli bir kişinin olduğuna işarettir. Rüyada kurbağa gören rüya sahibi bir erkekse mütevazi ve iyi kalpli bir kadına denk geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse bir kadınsa hayırlı bir işin olacağına yorulur. Rüyada kurbağa görmek, yalnızca kişinin değil bununla birlikte aile ile de alakalıdır. Duyulacak olan haberin bütün aileyi ilgilendirmesi biçiminde de yorumlanır.

Rüyada Kurbağa Eti Görmek

Rüyada kurbağa eti görmek rüya sahibi için mal ve mülke işaret eder. Kurbağa eti yediğini veya piştiğini görmek kişinin ailesinden ona kalacak bir plan mirasa veya helal bir paranın aileye geleceğine yorumlanır. Görülen bu rüya aile içinde yakınlaşma ve aile bağının güçlenmesine de işaret eder.

İlgili Makaleler

Rüyada Kurbağa Sesi Duymak

Rüyada kurbağa sesini duymak, yüksek bir mertebe ulaşılacak olmaya delalet eder. Bu durum rüyayı gören kimsenin iş yaşamında oldukça sevilen ve sayılan bir mertebeye geçmesine işaret eder. Bu rüya diğer taraftan rüyayı gören kişinin çevresinde sevildiğine ve arkasından iyi şeylerin konuşulduğuna işarettir. Kurbağa sesi rüyada korkutucu olursa çok tepki verilen bir haberin duyulmasına işaret eder. Genel olarak bu rüyayı gören kişiler iş hayatında yükselebilir, başkan seçilebilir veya önemli bir göreve çıkabilir.

Rüyada Kurbağa Avlamak

Rüyada kurbağa avladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayra ve berekete kavuşacağına işarettir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi rüyasında kurbağayı kendisi bizzat avladığını görürse kısa süre içinde ailesine bir malın geleceğine delâlet eder. Rüyada başkasının kurbağa avladığını görmek, rüya sahibinin bir başka kişi tarafından hayırlı bir işe vesile olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları rüyada kurbağa avladığını gören kişilerin gönlü alçak ve iyi bir kişi olduğuna yorumlarlar. Genel olarak rüyada kurbağa eti veya avladığını gören kimsenin maddi anlamda iyi bir düzeye geleceğine ve kısa süre içinde de hayırlı işlere el atacağına işaret eder.

Rüyada Kurbağayla Konuşmak

Rüyada kurbağa ile konuştuğunu görmek, rüya sahibi kişinin yaşamında önemli bir kişiyle tanışacağına işarettir. Bu durum özellikle bu rüyayı bir erkeğin görmesi onun adına hayırlı bir gelecek sağlayacak bir dostun olacağına işarettir. Rüyada  kurbağa ile konuşan kişi kadın olursa ve bekar biriyse mevkili ve sayılan bir eşe denk geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse evli biriyse de kısa sürede  bu kimsenin karşısına hayırlı ve sevilen kişilerin çıkacağına delalet eder. Böylece kişinin yaşamlarında berekete ve bolluğa ulaşacağına yorulur.

Rüyada Toplu Kurbağa Görmek

Rüyada bir gölde veya su kenarında fazla sayıda kurbağa görmek, rüyayı gören kişiye uzaklardan gelecek olan bir haberin müjdecisi olur. Gelecek haberin aile içindeki herkesi ilgilendirmesine işaret eder. Rüya sahibinin ne kadar çok kurbağa gördüğü önemlidir. Kurbağa sayısı ne kadar çok olursa o kadar fazla kişi bu haberden etkilenecektir. Genel olarak rüyada kurbağa görmek iyi ve hayırlı haberlerin habercisi olur. Toplu şekilde kurbağa görmek ise bazı rüya yorumcularına göre şer gibi görünen bir olayın ardından hayırlı haberlerin gelmesine yorulur. Aileye gelen sağlık hakkında haber, bolluk, miras veya hayırlı iş haberi biçiminde yorumlanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu