Rüya Tabirleri

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, güç, asalet ve cesaretin göstergesi olmaktadır. Bu durum özellikle rüyayı gören kişinin ortamında sahip olduğu itibarın yansımasıdır. Rüyada kurt görmek, rüyayı gören kimsenin ilk başta iş hayatında saygınlığının artacağına ve güçlü bir iş yaşamına yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kurt Saldırısı Görmek

Rüyada beyaz kurt saldırısı görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde onu kıskan kişilerin rüyayı gören kişiyi diğer insanlara anlatmasına yorulur. Ayrıca bu insanlar rüyayı gören kimseyi alt edebilmek adına fırsat aradığına yorumlanır. Şayet rüyada kurtların saldırdığını ve parçalığını görmek ise kişinin oldukça tehlikeli sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada beyaz kurt saldırısı görmek, çok sinsi düşmanların varlığına ve bu düşmanlara karşı mücadele edilmesi adına uyarı niteliğine sahiptir.

İlgili Makaleler

Rüyada Küçük Kurt Görmek

Rüyada küçük kurt görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında bir takım tartışmalar içerisine gireceğine yorumlanır. Yaşanacak tartışmalar ise küçük olacak problemler olarak yorumlanır. Bununla birlikte rüyayı gören kişinin gelecek dönemlerinin parlak olacağına ve başarılı şeylere imzasını atacağına işarettir. Güzel bir mal ve mülkün ona geleceğine ve etrafında bu mal ve mülke gözünü koyan kişilerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Rüyada siyah kurt görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında bir takım iftiralara maruz kalacağına işarettir. Bundan dolayı sorunlar ve stresli bir zamanın olacağına işaret eder. Karşısına çıkacak olan bu zorlu zamandan sonra kişinin kesinlikle profesyonel bir yardım almasının öneminin olduğuna ilişkin bir uyarıdır. Şayet bu yapılmazsa bazen psikolojik sorunların ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Kurt Görmek

Rüyada beyaz kurt görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinde başarılı olacağına yorumlanır. Diğer taraftan rüya sahibi adına müjdeli bir haberin geleceğine işaret eder. Uzun ve oldukça yorucu bir iş ortamından sonra kesinlikle bu kimsenin dinlenmeye geçmesine ilişkin bir uyarı niteliğinde olan rüyadır.

Rüyada Gri Kurt Görmek

Rüyada gri kurt görmek, rüyayı gören kimsenin yakın dönemde kötü haberi duracağına yorumlanır. Bununla beraber bu haberin neden olacağı uzun bir seyahate çıkılacağına ve ailesinin de bu haber ile etkileneceğine işaret eder. Kötü niyeti olan insanların rüyayı gören kişiye karşı yapabilecekleri tehlikeli şeylere karşın rüya sahibine uyarı niteliği taşır.

Rüyada Kurt Avladığını Görmek

Rüyada kurt ağladığını görmek, kısa sürede düze erişileceğine ve refaha kavuşulacağına delalet eder. Diğer taraftan rüyayı gören kişinin güçlü ve asaletli bir kişiliğin olduğuna yorumlanır. Her daim yanında olan ve dertlerini anlatabileceği dostlarının varlığına işarettir. Rüyayı gören kişi tekrar huzura ve rahata kavuşacağına, sahip olduğu bu rahatlığı ise ailesi ile birlikte yaşayacağına işaret eder. Bununla birlikte maddi konularda zorluk çekmeyeceğine ve düzenli olarak hayatını devam ettireceğine delalet eder.

Rüyada Kurt Isırması Görmek

Rüyada kurt ısırması görmek, hayırlı yorumların olmadığı bir rüyadır. Bu durum özellikle iş ortamında büyük oranda oluşacak bir zararın habercisidir. Rüyayı gören kişi bu konu hakkında oldukça dikkat etmelidir ve ailesiyle arasında yaşanan problemlerin düzeltmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Yavru Kurt Görmek

Rüyada yavru kurt görmek, rüyayı gören kişinin işleyeceği günahlara ve kötü şeylere ulaşacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin yapacağı hayırsız işler ile birlikte haksız kazanç kazanmasına çalışacağına ve ciddi maddi kayıp yaşayacağına işaret eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu