Son Dakika

Hindistan’da Gajan Festivali Her zamanki Gibi Coşkuyla Kutlandı

Hindistan'da Gajan Festivali Her zamanki Gibi Coşkuyla Kutlandı

Hindu geleneği olan “gajan” meşgullukla hindistan’ın batı bengal eyaletinde bambaşka etkinliklerle kutlanıyor. Bambaşka kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılanlar, dini ritüellerini gerçekleştirdi.

Hindu geleneği olan "Gajan" yoğunlukla Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde farklı etkinliklerle kutlanıyor. Farklı kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılanlar, dini ritüellerini gerçekleştirdi.  Hindistan’da her yıl Bengal yeni yılı arifesinde kutlanan Gajan festivali renkli görüntülere sahne oldu.Yoğunlukla Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde farklı etkinliklerle kutlanan festival, her yıl 14 Nisan’da kutlanıyor.Farklı kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılan yerel halk ise dini ritüellerini gerçekleştiriyor.
Hindu geleneği olan “gajan” meşgullukla hindistan’ın batı bengal eyaletinde bambaşka etkinliklerle kutlanıyor. Bambaşka kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılanlar, dini ritüellerini gerçekleştirdi. Hindistan’da her yıl bengal yeni yılı arifesinde kutlanan gajan festivali renkli görüntülere sahne oldu.meşgullukla hindistan’ın batı bengal eyaletinde bambaşka etkinliklerle kutlanan festival, her yıl 14 nisan’da kutlanıyor.bambaşka kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılan yerel halk ise dini ritüellerini gerçekleştiriyor.

Hindistan’da her yıl bengal yeni yılı arifesinde kutlanan gajan festivali renkli görüntülere sahne oldu.meşgullukla hindistan’ın batı bengal eyaletinde bambaşka etkinliklerle kutlanan festival, her yıl 14 nisan’da kutlanıyor. mustilife haberBambaşka kostümlerle yüzlerini boyayarak festival kutlamalarına katılan yerel halk ise dini ritüellerini gerçekleştiriyor. mustilife haber

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu