Spor

Arda Turan İçin Chelsea ve Arsenal Kulüpleri Devreye Girdi

Arda Turan İçin Chelsea ve Arsenal Kulüpleri Devreye Girdi. Barcelona’nın yıldız futbolcusu Arda Turan için dünya devleri nabız yokluyor. Tüm detaylar haberimizde.

Arda Turan’a İngiltere’den Talip Var

Geçtiğimiz sezon başı 34 milyon euroluk bonservis bedeliyle Atletico Madrid’den Barcelona’ya transfer olanArda Turan’ın Premier Lig’e gideceği haberleri hem İngiliz hem de İspanyol medyasında yer almaya devam ediyor. 

25 Milyon Euro’ya Satın

Luis Enrique’nin 25 milyon euro karşılığında satılmasına sıcak baktığı Arda Turan için son iddia ise İngiliz The Sun’dan geldi. 

Arsenal’in 25 milyon Euro’yu ödemeye hazır olduğu belirtildi

Chelsea ve Juventus’un ilgilendiği yıldız Arda Turan’a son ve en ciddi talibin Arsenal olduğu belirtilirken, Topçular’ın 25 milyon euroyu ödemeye hazır olduğu yazıldı. 

Arda Turan İçin Chelsea ve Arsenal Kulüpleri Devreye Girdi. Barcelona’nın yıldız futbolcusu Arda Turan için dünya devleri nabız yokluyor.

Mesut Özil, Alexis Sanchez ve Arda Turan…

Haberde ayrıca Wenger’in, Arda’yı ilk 11’de oynatmayı düşündüğü, gelecek sezon Premier Lig’de şampiyonluğu kazanmayı hedeflediği ve hücum hattında Giroud’nun arkasındaki üçlüyü Arda, Mesut veAlexis Sanchez’den oluşturmak istediği iddia edildi. 

Mustilife Habercilik

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu