Teknoloji

Adana’nın Yeni Klima Servisi Açıldı

Geçtiğimiz aylarda Henüz internet ile tanışmayan ve yaklaşık 10 yıldır sektörde oldukça tecrübeli olan Metin Usta ile web sektöründe 15 yıldız hizmet veren bir arkadaşımızın tesadüf eseri bir araya gelmesi ile aloklimaservisi.com isimli projelerini devreye sokturlar. Bu girişim henüz çok yeni olmasına rağmen Adana ili dışınada açılma hedefleri var bu doğrultuda firmanın amacı hem uygun fiyatlar ile hizmet verirken aynı zamanda kaliteden ödün vermeden Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bende Mustilife haber olarak bu projeyi canı gönülden destekliyoruz.

Firmayı sizlerle paylaşmadan önce kendilerinden 2. el bir klima satın aldım bu vesile ile tanıştık arkadaşlar çok ilgili ve oldukça bilgili daha önce çocuk odasına taktırmış olduğum klimayı takan farklı bir firmaydı ve klima boruları terleme yapıyor kendileri sağolsun ekstra bir ücret almadan onuda hallettiler. Yaklaşık 15 gündür sorunsuz bir şekilde sizlerde eğer Adana ilindeyseniz ve güvenilir bir klima montaj tamir, bakım firması arıyorsanız tek yapmanız gereken adana klima servisi sitesini ziyaret etmek olacaktır. Tekrardan buradan firmaya hayırlı olsun dileklerimi iletirken umarım ilerleyen senelerde Türkiye geneli güvenilir ve dürüst hizmet prensibini bozmadan yollarına devam ederler.

Daha Fazla Göster

Mustafa

Editör Ekibinden Sorumlu olan Mustafa 1979 Adana Doğumludur. Yaklaşık 8 Senedir habercilik konusunda kendisini geliştiren ve özellikle Gündem ile alakalı merak edilen haberleri araştırıp sizlerle paylaşan bir haber aşığıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu