Yaşam
Trend

Çukur Bu Akşam ki Bölümü Neden Yok Çukur Dizisi Bitti mi ?

Bu Akşam Çukur Dizisi Varmı ?

Show Tv’nin popüler dizisi Çukur 14 Ekim’de Fransa-Türkiye maçı nedeniyle ekranlarda yer almayacak. Milli maç arası nedeniyle yeni bölümünü yayınlayacak olan dizinin yeni bölümü 21 Ekim günü ekranlarda kendine yer bulacak.

 

Yapım Şirketine Açıklama Geldi

Ay Yapım tarafından açıklanan bildiride 72.yeni bölümünün Fransa-Türkiye milli maç nedeniyle 1 hafta ara verildiğini, yeni bölümün ise takip edilen yeni haftada verileceği bildirildi. 21 Ekim günü yeni bölümü ile hız vermeden devam edeceği açıklandı.

 

72.Bölümde Neler Olacak

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur’da heyecan bitmiyor. Fragmanı yayınlanan dizide mahalleliyi toplayan Yamaç, Çukur’a geri döndüğünü hissettirmeye devam ediyor. Yamaç fragmanda “İstanbul’da Çukur olduğunu herkes öğrenecek” diye belirtiyor. Fragmanda söylediği sözler ile seyircileri ekrana kilitleyen Yamaç savaşın fitilini ateşlediği görülüyor. Reyting rekorları kıran Çukur’un yeni bölümleri izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Yamaç’ın yeni bölümlerde neler yapacağı merak konusu gerçekten.

Daha Fazla Göster

Mustafa

Editör Ekibinden Sorumlu olan Mustafa 1979 Adana Doğumludur. Yaklaşık 8 Senedir habercilik konusunda kendisini geliştiren ve özellikle Gündem ile alakalı merak edilen haberleri araştırıp sizlerle paylaşan bir haber aşığıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu