Yerel

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Güvenlik Önlemleri Üst Seviye'ye Çıkartıldı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Güvenlik Önlemleri Üst Seviye’ye Çıkartıldı. Atatürk Havalimanı’ndaki saldırı sonrası korku dolu anların bir daha tekrarlanmaması için yoğun bir güvenlik önlemi alındı.

Atatürk Havalimanı’ndan sonra Antalya Havalimanı’nda da yoğun bir güvenlik önlemi alınmaya balandı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terörist saldırının ardından, Antalya Havalimanı’nda güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkartıldı. Havalimanı girişinde araçlar, polis ve özel güvenlik görevlileri tarafından tek tek aranarak içeri alınıyor.

Atatürk Havalimanı’nda Güvenlik Önlemleri Üst Seviye’de

Güvenlik kontrollerinin zaman alması nedeniyle oluşan araç kuyruğunu çözmek amacıyla havalimanı giriş kapısında genişletme çalışmaları yapılıyor.

Bir daha bu saldırısının gerçekleşmemesi için yoğun bir çaba harcayan güvenlik görevlileri, aramalara devam ediyor.

Atatürk Havalimanı’ndaki saldırı sonrası korku dolu anların bir daha tekrarlanmaması için yoğun bir güvenlik önlemi alındı.

İş makineleri yolu genişletmek için ağaçları söküyor, ormanlık alanı içeriye doğru kazıyor. Vali Münir Karaloğlu,alınan kararlar sonunda çalışanların farklı bir giriş kapısı kullanacağını, yolcuların 2 şerit yerine 5 şeritten aranacağını belirterek, bugün- yarın bir rahatlama yaşanmasının beklendiğini kaydetti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu